Termíny

18.9.2017 11:00 - 11.2.2018 11:00 - Aktuální semestr - ZS 2017/2018

24.10.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období ZS 2017/2018

18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Členové

Vladimír Turza Vladimír Turza
Vláďa začal svou cestu k bankovnictví v roce 2011, kdy nastoupil na bakalářský obor Bankovnictví a pojišťovnictví. Ten ale už po roce vyměnil za Finance a nyní pokračuje na magisterském stupni v oboru Finance a oceňování podniku. Letní semestr v roce 2015 strávil na University of Manchester, které mu pomohly utvářet jeho pohled na studium i svět obecně. Ve svém volném čase se věnuje cestování, hraní florbalu a setkávání s ostatními studenty na večerních mimoškolních akcích.
Libuse Pribylova Libuše Přibylová
Libuš se nadchla pro bankovnictví až po absolvování kurzu Bankovnictví I s panem docentem Petrem Teplým, pod jehož vedením zpracovala též bakalářskou práci. Aktuálně dokončuje bakalářské studium a pracuje v IT oddělení v jedné z největších českých bank. Pod záštitou České bankovní asociace se podílí na projektu, který na základě dotazníku predikuje podobu bankovnictví za deset let. Svůj volný čas tráví basketbalem, hraním na klavír nebo posezením s přáteli.
Jakub Cechura Jakub Čechura
Jakub začal studovat obor Bankovnictví a pojišťovnictví na VŠE v roce 2011 a pokračuje v něm i nyní v rámci magisterského programu. Teoretické znalosti doplňuje praxí v předních finančních i poradenských společnostech. Pro část vysokoškolského studia se mu stala domovem The University of Texas at Austin v USA. Volný čas tráví Jakub rád sportem, cestováním a s přáteli.
Eva Korčáková Eva Korčáková
Eva se pro studium bankovnictví rozhodla v roce 2011 krátce před absolvováním gymnázia. Obor ji zaujal natolik, že po absolvování bakalářského programu Bankovnictví a pojišťovnictví v jeho studiu pokračuje i na magisterském stupni. Své teoretické znalosti obohacuje prací na centrále jedné z českých bank. Svůj volný čas ráda tráví se svými přáteli a navštěvováním kulturních akcí.
Dan Adensam Dan Adensam
Po absolvování rožnovského gymnázia se Dan rozhodl vyměnit rodné Valašsko za hlavní město, kde započal se studiem oboru finance. Volný čas věnuje především házené, přátelům, cestování nebo návštěvám kulturních či sportovních akcí.
Eliška Roblová Eliška Roblová
Po absolvování všeobecného gymnázia ve Strakonicích se Eliška rozhodla pro studim Bankovnictví na VŠE v Praze. V něm i nadále pokračuje na stupni magisterském s vedlejší specializací Finanční inženýrství. Část svého vysokoškolského studia strávila na německé business school University of Mannheim, kde měla nadále možnost prohlubovat znalosti z oblasti Financí. Ve volném čase se ráda věnuje cestování, lyžování a jízdě na kole.
Nik Biljakov Nik Biljakov
Tento Dněpropetrovský rodák s ruskými kořeny se po absolvování střední školy s podnikatelským zaměřením rozhodl pro studium na VŠE v Praze. Rozhodnutí pro něj bylo velmi jednoduché, protože byl k této cestě již od mládí veden svým otcem a starším bratrem, kteří jsou rovněž ekonomové. Proto v roce 2014 dokončil bakalářské studium na FFÚ v oboru Bankovnictví a pojišťovníctví, které podpořil během studia prací v několika finančních institucích. Už od sedmnácti let byl Nik tak fascinován kapitálovými trhy a jejich valuací, že se rozhodl prohloubit své dosavadní znalosti o kvantitativní prvky tohoto oboru na magisterském studiu Finančního inženýrství. Ve svém volném čase se mimo jiné věnuje spekulacím se CFD´s na měnové páry, indexy a komodity, které jej podle jeho slov udržují ve střehu a v souladu s děním na globálních trzích.
Zuzka Havlíková Zuzka Havlíková
Zuzka pochází z České ráje, kam se o víkendech, když to čas dovolí, ráda vrací a odpočívá od rušného pražského života. Na VŠE v Praze vystudovala obor Finance a nyní se více zajímá o obor Financí a oceňování podniku. Magisterské studium si zpestřila semestrem na University of Otago na Novém Zélandu, který za půl roku projezdila křížem krážem autostopem. Pokud zrovna nehledá levné letenky či necvičí HIT trainingy, tak nabyté znalosti uplatňuje v oddělení Consultingu jedné z firem Big4.
Petra Bohovicová Petra Bohovicová
Peťa, priateľská a usmievavá Slovenka, sa na VŠE ocitla hlavne kvôli neskrotnej túžbe objavovať svet (čo vtedy znamenalo odísť zo západného Slovenska až do ďalekých stredných Čiech, resp. Prahy! ). V Prahe a na Financiách sa jej zapáčilo až tak, že sa ich po bakalári rozhodla doštudovať aj na magisterskom stupni.
Teraz, po pol roku štúdia na SciencesPo v Paríži, zase rada zájde na bankérske pivko alebo pre Bankérsky klub vytvára plagáty, či bannery a teší sa na prípravu ďalšej prednášky.
Momentálne svoje finančné znalosti aplikuje aj prakticky – či už v práci, alebo formou súťaže.
Vo voľnom čase si rada zahrá volejbal, ide si zabehať, regeneruje na horách, alebo sa skrátka objavuje svet.
Adam Vojkůvka Adam Vojkůvka
Adam je absolventem Českoslovanské obchodní akademie v Resslově ulici, kde si našel pozitivní vztah k účetnictví a ekonomii, jejichž znalost chtěl dále prohlubovat i na vysoké škole. Proto se rozhodl k studiu oboru Financí na VŠE, který na magisterském stupni zaměnil za obor Finanční inženýrství. Volný čas rád tráví Adam se svými kamarády – ať už je to při hraní florbalu nebo při debatě o neobyčejně důležitých záležitostech nad oroseným půllitrem piva.
Dominika Monyokova Dominika Monyoková
Dominika začínala na VŠE na obore Bankovnictví a Pojišťovnictví, no po troch semestroch prestúpila na Financie s vidinou širšieho záberu tohto oboru. To však ešte netušila, že sa k bankovníctvu vráti, a to nie len čo sa pracovného života týka. Nevedela sa taktiež odlúčiť od svojich spolužiakov „bankérov“ a tak sa pre myšlienku Bankérskeho klubu nadchla veľmi rýchlo. Domča je veľmi aktívna, rada cestuje a každé leto sa snaží tráviť pracovne niekde v zahraničí. Skúsila žiť vo Švajčiarsku, v Nemecku aj v USA. Len čo je chvíľu doma, venuje sa športu, a to najmä boxovaniu, priateľom , nakupovaniu a vareniu.
Aneta Pršalová Aneta Pršalová
Aneta pochází původem z Mechova (rozumějte Hradce Králové, daleko od Pardubic), kde vystudovala Gymnázium Boženy Němcové. Své další kroky zamířila přímo do hlavního města a zde studuje od samého bakaláře obor Bankovnictví a pojišťovnictví. Minulý rok si jako vedlejší specializaci vybrala Finanční inženýrství. K Bankéřskému klubu se přidala ať z důvodu rozšíření spektra znalostí, tak také za účelem a snahy propojení členů klubu, studentů a členů katedry. Ve volném čase se věnuje především cyklistice a plavání.
Karel Večeřa Karel Večeřa
Karlovy kořeny sahají až na východní Slovensko, s postupem času se ale přesouvá na západ. Po absolvování gymnázia v Brně se rozhodl ke studiu oboru Finance na FFÚ VŠE. Část svého studia také strávil na Stockholm University ve Švédsku. Studium doplňuje prací ve finančním oddělení nejmenované mezinárodní korporace. Rovněž patří Karel k traderům Bankéřského klubu, zaměřuje se na akciové indexy a komodity. Ve volném čase hraje na kytaru a věnuje se přítelkyni.